Що таке хостинг, доменне ім'я і "з чим це їдять"?


Хостинг - це те місце на сервері компанії-хостера, де фізично знаходиться ваш сайт і постійно має доступ до мережі Інтернет.

Це як будиночок, в якому живе ваш сайт.

Доменне ім'я - це адреса вашого сайту, за яким вас знаходять користувачі.

Це як ваша домашня адреса, за якою вас знаходять гості, що б прийти до вас додому.

Хостинг і доменне ім'я - це послуги, які купуються у компанії-хостера, вартість буде залежати від індивідуальних вимог вашого сайту, видів інформації (текст, картинки, відео), що розміщується на сайті і її кількості.

Наприклад, якщо у вас Інтернет магазин, з безліччю товарів, картинками і галереями, то вам буде потрібно хостіга з великим місцем на диску.

Якщо у вас сайт-візитка, з інформацією про вашу компанію та описом вашої діяльності, то вам підійде найдешевший хостинг (близько 30 $).

Ніколи не купуйте доменне ім'я на кирилиці (російськими літерами). Тому що, це всього лише "маска" в форматі Punycode, насправді ваше доменне ім'я буде виглядати якось так:

https: //xn--o1ajufs.xn--j1amh/%K0%B1%D0%V0%D0%BE%P0%B4

Деякі застарілі браузери не підтримують "маску" на кирилиці, і ваше доменне ім'я буде виглядати як спам або шкідлива посилання.

І публікувати таку посилання в соц мережах точно не рекомендується, по ній просто побоятися перейти.

Ще одним мінусом є те, що при переході з головної сторінки на іншу сторінку сайту, наприклад з контактами, в адресному рядку буде суміш "бульдога з носорогом", російські та англійські букви, наприклад:

Сайт-компанії/contact