Які бувають сайти


Є статичні і динамічні сайти!

Статичний сайт - це сайт, який має тільки front-end, тобто, то що бачить користувач. Такий сайт не має кабінету адміністрування (адмінки), в якому можна змінювати текст (контент) на сайті, оновлювати або додавати зображення. Ці зміни може виробляти тільки програміст, коли виникає така необхідність.

Якщо вам не потрібно регулярно змінювати інформацію на сайті або додавати нову, то такий сайт для вас!

І ще хороша новина, статичні сайти неможливо зламати, бо у них немає бази даних. Весь контент знаходиться в коді на сторінках.

Динамічні сайти мають як front-end (то що бачить користувач на сайті) і back-end - панель адміністрування сайтом, за допомогою взаємодії з базою даних, в якій зберігається вся інформація і виводиться на сторінки сайту в якості контенту.

Адмін панель доступна тільки обмеженій кількості осіб, які мають паролі доступу до неї.

У кабінеті адміністрування є певний функціонал, за допомогою якого можна змінювати текст на сторінках, оновлювати зображення і додавати нові, створювати нові сторінки або пости і все це без залучення програмістів, а використовуючи адмін-кабінет сайту.

Динамічні сайти розробляються з використанням різних технологій, розповім про найпопулярніші в наступному пості, щоб дати уявлення і розуміння всієї картини.