Які бувають сайти 2


Сайти на CMS - Content Management System (система управління контентом), одна з найпопулярніших це WordPress, вже з готовим кабінетом адміністрування і величезним вибором тем для сайту (шаблонів) і готового функціонала (плагінів), наприклад, для форми зворотного зв'язку або для різних галерей.

Все швидко і просто якби не мінуси!

Множинні вразливості CMS, які ведуть до злому сайту, громіздкий і важкий код, гальмує завантаження сайту. Вам доведеться ледь не щомісяця оновлювати функціонал на сайті (плагіни, теми, саму CMS), що часто призводить до збою роботи і сумісності самого функціоналу. Чомусь дірки в CMS прийнято закривати оновленнями.

Сайти на CMS схожі на типові будиночки, яких сотні або навіть тисячі - однакових!

Йдемо далі...

Сайти на конструкторі - це схоже на багатоповерховий будинок з тисячами квартир, одна з квартир, це ваш сайт. Тут не потрібно володіти навичками програмування. Ви можете самі створити сайт в візуальному редакторі!

Мінуси сайтів на Конструкторі:

Ви залежите від компанії власника Конструктора. Якщо з цією компанією що-небудь трапиться, ви втратите свій сайт назавжди. Вам також не належить і доменне ім'я. Якщо ви захочете перенести свій сайт на окремий, особистий хостинг, у вас це не вийде!

Якщо у вас Інтернет магазин і ви вирішите зробити розпродаж, або акцію, то сайт на Конструкторі швидше за все "ляже", не впоравшись з великим навантаженням клієнтів.

Хочете унікальний і безпечний проект?

Це сайти на Фреймворкі!

Найпопулярніший Фреймворк - Laravel!

Має високий ступінь безпеки від SQL-ін'єкції і крос-сайтовий скриптинга.

Це як будинок, який будується по вашему індивідуальному проекту.

Залежить тільки від ваших вимог і поставлених завдань. Не вимагає постійних оновлень функціоналу.

Front-end (сторона користувача) - розробляється з урахуванням брендингу вашої компанії, враховується цільова аудиторія і закладається правильна структура для SEO просування.

Back-end (адмін частину) - розробляється з урахуванням ваших побажань, що і як ви хочете змінювати на сайті, без зайвих і непотрібних функцій, як це відбувається в CMS.

Вибір завжди за вами!