Чому розвивати бізнес в соціальних мережах не найкраща ідея


Почнемо з того, що кожна соціальна мережа спрямована на певну цільову аудиторію і ґрунтується на перевагах користувачів.

Кожна соціальна мережа має свої переваги, наприклад, Facebook і Однокласники, ґрунтується на довгих та інформаційних постах.

Інстаграм і Тік Ток робить ухил на відео контент (фото, відео, прямі ефіри).

Це визначається інтересами користувачів соціальної мережі, насамперед віковою категорією. Те, що цікаво старшій групі користувачів, не матиме успіху у молодих людей. Тому кожна соціальна мережа має своїх користувачів.

А зараз про неприємний момент у всіх соціальних мережах:

Створюючи обліковий запис, розвиваючи його, вкладаючи сили та час на його просування та залучення користувачів, він вам не належить!

У будь-який момент ваш обліковий запис у соціальній мережі можуть заблокувати та видалити. Ви втратите "все, що отримали непосильною працею".

Давайте розберемося, чи це справедливо чи ні?

При створенні облікового запису ви ставите галочку, що згодні з Правилами спільноти!

З цього моменту ви за умовчанням погоджуєтесь з Правилами!

Є одне важливе правило, якщо надходять скарги на ваш аккаунт або на інформацію, яку ви розміщуєте в постах, то соціальна мережа має повне право вас заблокувати або видалити.

Найнеприємніше, що соц мережа не розбирається, об'єктивні скарги були чи ні! Якщо ваші конкуренти чи "доброзичливці" захочуть вас прибрати, у них це вийде!

Що робити в такому випадку?

Засипати техпідтримку листами з оскарженням (англійською та російською мовами), з прикріпленими доказами, що ви не порушували Правил спільноти! І не факт, що ваші листи-оскарження розглянуть і повернуть вам обліковий запис.

Тому дуже важливо мати свій особистий сайт, на своєму хостингу, зі своїм доменним ім'ям! Це допоможе вам не втратити своїх клієнтів, у разі блокування в соціальних мережах!