Правила гри


Яким бачить сайт користувач, а яким пошукова система? Це як дві сторони однієї медалі.

Але правила для зручності користувача і для пошукових систем, спрямовані на одну мету - ваш успіх в IT просторі!

Давайте по-порядку:

Сайт повинен бути "правильним" (верифікація та валідація, тобто відповідати встановленим вимогам і правилам пошукових систем - Google, Yandex ...). На сайті повинні бути відсутніми помилки.

Мобільна адаптивність під різні пристрої (планшети, телефони). Застарілі і не адаптивні сайти незручні для користувачів і втрачають індексацію у пошукових систем.

Унікальний контент, одне з найважливіших умов! Якщо на сайті розміщений контент (інформація, текст, зображення, відео), взятий з інших джерел інтернету, то ваш сайт отримає негативний індекс і ніколи не вийде в топ! Для користувачів інформація повинна бути чесною! Інакше вам більше на повірять.

Проста навігація для користувача (меню), вся важлива інформація повинна бути на виду і швидко перебувати. Якщо у вас складний і незрозумілий сайт, ніхто не буде в ньому розбиратися і втрачати свій час.

Креативність, унікальність сайта, зробить його таким, що запам'ятовується на тлі конкурентів!

Анімовані елементи (блоки, написи, кнопки), колірні рішення, якісний відео контент (фото, відео), зроблять ваш сайт цікавим і емоційно зарядженим. Галереї і слайдери з вашими роботами і товарами, розкажуть про вас більше. Як говоритися, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Це і є важлива частина брендингу.

Завантаження сайту теж грає важливу роль, особливо при використанні мобільного інтернету. Якщо ваш сайт довго завантажується, клієнти підуть на більш "швидкий" сайт. Тому, відео матеріали та фотографії повинні бути оброблені належним чином для більш швидкого завантаження сайту.